На Харківщині "слуга" Зеленського купив цінні папери та акції майже на 0,7 млн грн

depo.ua

У Харківській області нардеп від "Слуги народу" Євген Пивоваров, який за рік у парламенті купив дві квартири і відклав 20 тисяч доларів, у грудні 2021 року став власником цінних паперів та акцій підприємства.

Як передає Depo.Харків, відповідні повідомлення протягом грудня 2021 року подавав народний депутат України із Харківської області Євген Пивоваров.

Згідно з повідомленням від 31 грудня, Пивоваров став власником цінних паперів, випущених ТОВ "Жилстрой-3", загальною вартістю на дату набуття 509,5 тис. грн. Джерело цінних паперів – акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Інтенсивник".

Відповідно до повідомлення від 24 грудня, нардеп 15 грудня отримав у ТОВ "Тайфун-2000" дивіденди в розмірі 132 тис. грн.

13 грудня з повідомлення про суттєві зміни у майновому стані стало відомо, що Пивоваров став власником 29,5% статутного капіталу ТОВ "Чигринов" (вартість – 162,25 тис. грн). Згідно з відкритими реєстрами юридичних осіб, ТОВ "Чигринов" займається виробництвом переробленням і консервуванням фруктів і овочів. Уповноваженою особою ТОВ уже значиться Павло Пивоваров (імовірно, батько нардепа).

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області нардеп від "Слуги народу", який обрався по округу №175, Євген Пивоваров вказав багатомільйонні статки.

Читайте також: На Харківщині "слуга" Зеленського передав майно в управління новій фірмі, яка з'явилася в офісі його підприємства

Харківський "слуга" Одарченко, який двічі світився у п’яних скандалах, живе в готелі та декларує VIP-подарунки від батька

Харківський нардеп Фельдман погасив боргів на 2 млн грн