Планові відключення електроенергії в Київській області 8 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 8 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського

Реконструкція

з 9 по 18 год

Баришівський

Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Баришівський

Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Березань: Недрянська, Механізаторів, ім. Іллі Турчиновського, Трубізька, Недрянський, Мирна, ім. Василя Стуса, Чаленка, Енергетиків, Миру пров., Незалежності, Затишна, Березанський шлях, Чкалова, СТ

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Поправка: Зелена, Клубний, Садова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Піщана: Вишнева, Травнева, Зелена, Набережна, Замкова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Піщана: Польова, Молодіжна, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вишнева, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Піщана: Польова, Молодіжна, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вишнева, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Г. Бондаренка, Кірова, Гагаріна, Лісова, П’ятихатки, Лесі Українки, Центральна, Набережна, Леніна пров., Ярі, Польова

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Богуславський

Вiльховець: Виноградна, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Богуславський

Богуслав: Марка Вовчка, Сонячна, 40 років Перемоги, Островського

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Богуславський

Іванівка: Васильківська, Яблуневий, Шевченка, Центральна, Космонавтів, Урожайна, Залізнична, Набережний пров.

Капітальний ремонт

з 6 по 19 год

Богуславський

Дибинці: Олексія Вовченка, Здрока, Шевченка, Миру, Шкільна

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Бориспільський

Воронькiв: Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна

Бориспіль: Тургенєва

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бородянський

Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Загальці: Франка, Незалежності

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Загальці: Молодіжна, Свободи, Незалежності

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Загальці: Дружби, Шевченка, Гагаріна, Перемоги, Незалежності

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Козинці: Шевченка, Франка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича

Озера: Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Мокрець: Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Торлова

Жердова: М.Онопрієнка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: М.Лагунової, Бульвар Незалежності, Гагаріна

Калинівка: Жовтнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Реконструкція

з 10 по 18 год

Васильківський

Путрівка: Польовий, Сонячна, Нахімова, Хмельницького, Путрівська, Пушкінський, Леніна

Васильків: Гетьмана Сагайдачного

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Васильківський

Пологи: Суворова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Пологи: Білоцерківська, Садова, Лесі Українки

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Митниця: Гагаріна, 1 Травня, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Митниця: Леніна, Польова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Митниця: Шулявка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Вишгород: Гриненка, Шкільна, Дніпровський

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Пірново: Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Пірново: Піонерська, Радянська, Комсомольська, Київська, Кірова, Леніна, Червоноармійська, Деснянська, Деснянський, Набережна, Дубовий гай

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Пірново: Київська, Комсомольська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Володарський

Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров.

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Володарський

Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров.

Реконструкція

з 9 по 20 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Куйбишева

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Московська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Нова, Новий, Слов`янська, Чкалова, Лермонтова, Гоголя, Медова

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Франка, Озерна, Переяславська, Незалежності, Б.Хмельницького

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Героїв Майдану

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Московська, Лесі Українки, Нова, Чернігівська, Полтавська, Петровського

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: І.Кирія площа, Залізнична, І. Кирія, Заводська, Українська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Слов`янська, Медова, Чкалова, Чкалова пров.

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Островського, Мічуріна, Свободи, І. Кирія, Прорізна, Польова, Заводська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Іванківський

Іванків: Хоменка, Автомобілістів, Толочина, Енергетиків, Заводська, К.Терентюк, Автомобілістів пров., Івана Проскури, Л. Бикова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Кухарі: Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Садова, Лесі Українки, Леніна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Лісники: Суворова

Вишневе: Південна, Освіти, Балукова, В.Чорновола, Київська, Європейська, Святошинська, Першотравнева, Святоюрівська

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гатне: Київська

Боярка: Молодіжна

Реконструкція

з 10 по 18 год

К.-Святошинський

Бородянка: Паркова

Боярка: Білогородська, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Пушкіна, Молодіжна, Родини Матушевських, Саксаганського, Печерська, Сади,27 лінія, Високовольтна, Сади,26 лінія, Лінійна, Соборності, І. Мазепи, СТ "Схід", 23 лінія, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Тургенєва, Дежньова, Калинова, Сади,10 лінія, Волгоградська, Сахалінська, Академіка Єфремова, Яблунева, Чернишевського, Сади,25 лінія, 50 років Жовтня, Квіткова, Герцена, Лермонтова, Короленка, Мічуріна, Сади,19 лінія, Патріотичний пров., Лесі Українки, Злагоди, Пастернака, Газова, Репіна, Бульварна, 8 Березня, Заводска, Чубаря, Івана Коваленка, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Сади,2 лінія, Будівельна, Сєдова, Індустріальна, Капітальна, Сади,18 лінія, Кооп.сади "Рассвет", Іркутська, Уральська, Коротка, Тимирязєва проїзд, Сади,1лінія, Сади,8,9 лінія, Сади,23 лінія, Радист, Банний, Сади,4 лінія, СТ "Схід" проїзд Тімірязєва, Незалежності, Зелений Тупик, Франка, Партизанська, Хрещатик, Садова, Віталія Королюка, Шевченка, Магістральна, СТ "Природа", 32 Лінія, Б.Хмельницького, Сади, 16 лінія, Сади, 29 лінія, Сади,20 лінія, Вербна, СТ "Приладобудівник" , лінія 5, Лінія 3, 22 Лінія, Лінія 23, СТ “Школа-73” лінія 23, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8, Лінія 5, Лінія 4, 21 Лінія, СТ "Дружба", лінія 3

Крюківщина: Ужгородська, Зоряна, Кільцева, Андріївська, Львівська, Б.Хмельницького

Нове: Мічуріна, Польова

Вишневе: Київська, Промислова, Залізнична

Забір'я: Лісна

Білогородка: Леніна, Зоряна, Чехова

Музичі: Ентузіастів

Петропавлівська Борщагівка: Кошового

Дмитрівка: Гагаріна

Кременище: Якуніна

Ходосівка: Леніна

Гореничі: Петрівського

Бузова: Дзвонова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Боярка: Кібенка

Нове: Правика, Білозіра

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Білогородка: Святкова, Лісна, Проліскова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Шевченка, Джерельна

Шевченкове: Джерельна, Волошкова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Журавлина, Жукова, Єдина, Меліоративна, Михайлевського, Зелена

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Шевченкове: Андріївська, Санаторна, Лікарська

Білогородка: Андріївська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Шевченкове: Ковальська, Мисливська, Церковна, Миколаївська

Білогородка: Ковальська, Михайлівська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Зоряна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Шевченкове: Освітянська, Миколаївська, Святославська, Липнева, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Білогородка: Миколаївська, Виноградна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Гетьманська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Бородянка: Паркова

Боярка: Білогородська, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Пушкіна, Молодіжна, Родини Матушевських, Саксаганського, Печерська, Сади,27 лінія, Високовольтна, Сади,26 лінія, Лінійна, Соборності, І. Мазепи, СТ "Схід", 23 лінія, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Тургенєва, Дежньова, Калинова, Сади,10 лінія, Волгоградська, Сахалінська, Академіка Єфремова, Яблунева, Чернишевського, Сади,25 лінія, 50 років Жовтня, Квіткова, Герцена, Лермонтова, Короленка, Мічуріна, Сади,19 лінія, Патріотичний пров., Лесі Українки, Злагоди, Пастернака, Газова, Репіна, Бульварна, 8 Березня, Заводска, Чубаря, Івана Коваленка, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Сади,2 лінія, Будівельна, Сєдова, Індустріальна, Капітальна, Сади,18 лінія, Кооп.сади "Рассвет", Іркутська, Уральська, Коротка, Тимирязєва проїзд, Сади,1лінія, Сади,8,9 лінія, Сади,23 лінія, Радист, Банний, Сади,4 лінія, СТ "Схід" проїзд Тімірязєва, Незалежності, Зелений Тупик, Франка, Партизанська, Хрещатик, Садова, Віталія Королюка, Шевченка, Магістральна, СТ "Природа", 32 Лінія, Б.Хмельницького, Сади, 16 лінія, Сади, 29 лінія, Сади,20 лінія, Вербна, СТ "Приладобудівник" , лінія 5, Лінія 3, 22 Лінія, Лінія 23, СТ “Школа-73” лінія 23, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8, Лінія 5, Лінія 4, 21 Лінія, СТ "Дружба", лінія 3

Крюківщина: Ужгородська, Зоряна, Кільцева, Андріївська, Львівська, Б.Хмельницького

Нове: Мічуріна, Польова

Вишневе: Київська, Промислова, Залізнична

Забір'я: Лісна

Білогородка: Леніна, Зоряна, Чехова

Музичі: Ентузіастів

Петропавлівська Борщагівка: Кошового

Дмитрівка: Гагаріна

Кременище: Якуніна

Ходосівка: Леніна

Гореничі: Петрівського

Бузова: Дзвонова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна

Реконструкція

з 9 по 20 год

Кагарлицький

Очеретяне: Стогова, Новікова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Кагарлик: Польова, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Озерна, Степана Разіна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Маяковського, Маяковського пров., Тургенєва

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Чехова, Південна, Чехова пров., 8 Березня

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Довжик

Реконструкція

з 8 по 18 год

Макарівський

Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Підгаївська, Підгаївський

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Миронівський

Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Олександрівка: Юровка, Мисливська, Садова

Вікторівка: Мічуріна

Карапиші: Польова, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Солов'яненка, Вереснева, Старокиївська

Українка: Б.Хмельницького, Чапаєва, Шевченка, Промислова, Енергетиків, СТ "Вычислитель", Вишнева, Приозерна, Придніпровська, пров. Загребельний, Загребельна

Обухів: Київська, Б.Хмельницького, Промислова

Капітальний ремонт

з 10 по 13 год

Обухівський

Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р

Реконструкція

з 9 по 19 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Шевченкове: Садова, Переяславська, Центральна, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Яготинська, Сухомлинського, Новокиївське Шосе, Хмельницького Богдана, Дощова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Петропавлівська, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Авраменка Віктора, Новокиївське Шосе

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Шевченка, Степова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

Дулицьке: Шкільна, Партизанська, Миру пров.

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Торчицький Степок: Лісова, Гагаріна

Юрківка: Берегова, Зарічна, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Ківшовата: Свободи, Вишнева, Вишневий пров.

Кислівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри

Реконструкція

з 9 по 20 год

Тетіївський

Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Шляхова, Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Горького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Сковороди, Перемоги, Чернишевського, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.)

(Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

КиевVласть