У одному зі столичних музеїв відкриється виставка "Фіалкове літо"

Представляти різні види цієї рослини будуть колекціонери клубу "Студія фіалки" серед яких можна буде побачити різноманітні сорти кімнатних фіалок. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на Вечірній Київ.

Серед усієї різноманітності сортів цієї чудової рослини, зокрема там будуть представлені: стрептокарпуси, примуліни (хіріти), декоративно - листяні бегонії, а також, кампанули, ахіменеси та традесканції. До того ж безпосередньо на виставці буде функціонувати центр консультації, де можна отримати актуальну інформацію, корисні поради щодо вирощування рослин, а також купити супутні товари для рослин ( грунт, горщики, добрива та інше.)

На самому заході можна не тільки зарядитися позитивом на довгий час, а й серед усього широкого різноманіття квітів купити і собі свою Найгарнішу квітку.

Місцем проведення цьогорічної виставки є Національний науково - природничий музей ( Археологічний), який знаходиться за адресою м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15.  Сам захід буде відбуватися з 10 по 13 червня включно з 11:00 до 18:00 ( вхід до 17:30). Вхід вільний.