Половина киян позитивно оцінюють діяльність мера Кличка - опитування

Половина жителів Києва задоволені діяльністю міського голови Віталія Кличка, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

"Діяльністю мера Києва Віталія Кличка задоволені 50% опитаних, 44% - незадоволені", - зазначено у звіті за підсумками дослідження, оприлюдненому в понеділок.

Зазначається, що жителі міста краще оцінюють місцевий стан справ, ніж загальну ситуацію в країні. Так, 29% вважають, що країна рухається в правильному напрямі, 57% - протилежної думки. Зате 38% оцінюють стан справ у місті як правильний, 52% - як неправильний.

Крім того, задоволеність діяльністю мера перевищує задоволеність роботою президента України Володимира Зеленського (задоволені 36%, незадоволені 57%) та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля (задоволені 16%, незадоволені 66%).

Опитування було проведено в період із 10 до 14 липня серед жителів Києва віком від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,8%.

Віталій Кличко відзначає у понеділок 50-річний ювілей.