Нелегальні паркувальники понівечили таблички з новими цінами за парковку

У переважно центральних районах Києва понівечили нові інформаційні таблички з ціною паркування. За словами замголови КМДА Костянтина Усова, об’єкти попсували на локаціях, «де ошиваються чорні паркувальники».

Дані про тарифи та QR-коди для оплати на 24 табличках невідомі зафарбували балончиком. Таким чином вони нанесли місту збитків на 15 тисяч гривень.

15 липня Усов повідомив про аналогічний випадок псування табличок. Він обіцяє звернутись із заявою до поліції.

Першого липня в Києві почали діяти офіційні тарифи на паркування. В І зоні, яка охоплює центральну частину міста, вартість години паркування становить 35 гривень на годину, в ІІ зоні, на прилеглих до центру територіях, – 25 грн/год. У спальних районах міста вартість лишилась без змін – 5 грн/год. У разі несплати за паркування на водіїв накладатимуть штрафи у 20-кратному розмірі від вартості години паркування залежно від зони: 700, 500 і 100 гривень відповідно. З 16 липня почали виписувати штрафи до 700 гривень за несплату послуг паркування.

Таблички, які встановлюють на паркмайданчиках, містять інформацію про паркувальну зону, графік роботи майданчика, вартість паркування, розмір штрафу, і способи безготівкового розрахунку за паркування із швидким QR-переходом до оплати.