У Києві на орендованій землі Посольством РФ створять новий сквер

Київрада ухвалила рішення розірвати договір оренди земельної ділянки з Посольством РФ. На території мають намір побудувати парк.

На ділянці на вулиці Боричів тік, 17, 19, 21 у Подільському районі створять новий сквер. Про це 15 вересня повідомила пресслужба Київради.

Проєкт рішення підтримали представники постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики на відповідному засіданні. Посадовці погодилися, що земельна ділянка використовується не за призначенням.

У 1998 році цю землю надали російському відомству в оренду на 49 років для будівництва та обслуговування будинку. У Київській міській раді вважають, що договір оренди земельної ділянки варто було давно розірвати. Територія потребує належного благоустрою і подальшого збереження саме як зелена зона. Кияни підтримали таке рішення посадовців.

ASPI news повідомляло, у Києві ухвалили рішення ліквідувати стихійний ринок на Лісовому масиві, оскільки земля належить лікарні. У столиці підприємець намагався привласнити землі на горі Юрковиця.