В Ірпені організували перше наметове містечко для людей, які втратили житло внаслідок війни

Букви

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Станом на 11 травня облаштовано 70 місць у наметах. Ще 120 місць організували у кімнатах санаторію. Перші ірпінці, які мешкали у сирих підвалах, вже переселилися до тимчасового житла. Міська влада продовжує шукати шляхи для надання тимчасового житла потерпілим від війни. Тривають перемовини з іншими санаторіями міста, які мають умови для проживання. З “Укрзалізницею” обговорюють варіант надання спальних вагонів. У Києві узгодили відділення двох тисяч ліжкомісць для ірпінців.

“Тож якщо ви мешканець Ірпінській громаді, втратили житло і зараз не маєте де жити — приходьте до Ірпінського ЦНАПу або телефонуйте 099 060 18 61. Першочергово житло будемо надавати пенсіонерам та сім’ям з дітьми. Дякую за розуміння!” — наголосив мер. Нагадаємо, український інтернет-магазин та маркетплейс Rozetka відновив свою роботу в Бучі та Ірпені у Київській області, що раніше були окуповані російськими військовими.

8 травня прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідав місто Ірпінь на Київщині, аби на власні очі пересвідчитися у воєнних злочинах, котрі вчиняли росіяни під час тимчасової окупації міста.

Лідер ірландського рок-гурту U2 Боно відвідав міста Буча та Ірпінь на Київщині.