Енергетикам ДТЕК залишилося кілька днів до повного відновлення світла в Київській області

Гордон

Енергетикам компанії ДТЕК залишилося під'єднати лише 4 тис. споживачів для повного відновлення електропостачання деокупованих сіл та міст Київської області. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук. Фрагмент ефіру національного телемарафону з його ввімкненням опублікувало в Telegram видання "Сьогодні"."У Київській області ми вже завершуємо зараз відновлення після деокупації. У нас без світла залишається 4 тис. споживачів у 10 населених пунктах, сказав Сахарук. Це залишки того, що натворили окупанти на Київщині. Ми плануємо найближчими днями завершити відновлення для того, щоб повністю вийти на забезпечення електрикою всіх домогосподарств у Київській області".

За його словами, зараз найбільші складнощі з відновленням електропостачання в Донецькій області, де без світла залишається 340 тис. споживачів.

"Там постійно відбуваються обстріли. І тому кількість споживачів, яку ми заживлюємо, як правило, вони ж і залишаються без електрики. Це Лиманський, Авдіївський, Мар'янський, Торецький райони, де постійно відбуваються знеструмлення", наголосив Сахарук.

Від початку війни енергетики ДТЕК повернули світло для понад 1,5 млн сімей. Частині споживачів через повторні обстріли електроенергію відновлювали по кілька разів.