У Ковелі збільшується кількість хворих на коронавірус

Сьогодні у залі засідань відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та міської ради, комунальних підприємств громади, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Про те, з якими питаннями найчастіше звертаються мешканці до влади, розповіла Ольга Буран, начальник сектору звернень відділу загальної та організаційної роботи.

Загалом упродовж вересня надійшло 78 звернень. Найбільше вони стосувались соціальної сфери, комунального господарства, архітектури, земельних питань.

Досить активно мешканці громади телефонують і на «гарячу лінію» міського голови. За два тижні осені цією послугою скористалось майже 60 жителів. Їх хвилює благоустрій населених пунктів, ремонт доріг, водовідведення, вуличне освітлення.

Йшлося про можливе посилення карантинних вимог у громаді. Як відомо, Україна зараз знаходиться у “зеленій зоні”. Начальник з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський поінформував, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зонування може змінити. Перехід у “жовту зону” — це запровадження жорсткіших обмежень.

За словами медичного директора Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольги Козачук, на лікуванні в Ковельській ЦРЛ хворих та з підозрою на Covid-19 збільшується. Зараз в інфекційному відділенні зайнято 46 ліжок із 106.

Чимало пацієнтів амбулаторно проходять курс терапії. Втім, часто молоді люди не звертаються за допомогою і переносять коронавірус “на ногах”, наражаючи на небезпеку тих, хто поруч. Тому є ймовірність, що і надалі кількість тих, хто занедужав, буде зростати.

Щодо вакцинації, то вона йде повільними темпами. У Ковелі проведено 15 260 щеплень. Дві дози вакцини отримали менше дев’яти відсотків мешканців.

Нагадаємо, що у місті діє центр вакцинації. Він знаходиться на вул. Театральній,16.

На оперативній нараді про хід будівельно-ремонтних робіт на об’єктах міста доповідав начальник відділу капітального будівництва Сергій Дудка. Про ситуацію щодо призначення субсидій - начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.