У Луцьку пластуни роздаватимуть різдвяний вогонь

Вісник & Ко

Мешканців міста Луцька запрошують долучитись до акції «Різдвяна свічечка». Захід відбудеться в суботу, 15 січня, з 15 до 17 год. у монастирі Василія Великого, що за адресою: вулиця Карпенка-Карого, 5. Акцію організовує НСОУ «Пласт».
Як зазначив у коментарі Інсайдер Медіа керівник Луцької Національної скаутської групи Олексій Мельник, акція відбувається вже ледве не з 50-тих років, яку започаткували в еміграції.«Різдвяна свічечка» має на меті об'єднати всіх українців від Сходу до Заходу, адже таким чином різдвяна свічка єднає всіх українців. Ми просуваємо українські традиції: колядуємо, вертепуємо».

«Різдвяна свічечка» має на меті об'єднати всіх українців від Сходу до Заходу, адже таким чином різдвяна свічка єднає всіх українців. Ми просуваємо українські традиції: колядуємо, вертепуємо».
До акції може дочулитися кожен, незалежно від конфесії.
Щоправда, через ковідну ситуацію, будуть обмеження у кількості відвідувачів.
Акцію у цьому монастирі проводитимуть вперше. Через тематичність локації та прихильність монастиря до «Пласту» захід вирішили провести саме тут.«Загалом у монастирях дуже рідко проводимо акції. Зазвичай, це актові зали, семінари. Загалом в інших осередках Пласту дуже часто такі заходи проводять у церквах. Вони дотичні до нашої організації, але загалом необов'язково, щоб це було десь в релігійних установах. Це може бути в актових залах, бібілотеках. Тобто, як коли виходить».