Квіти з цукерок і паперу: для дітей переселенців у луцькому коледжі організували майстерклас

UA: Cуспільне мовлення

У приміщенні технічного фахового коледжу Луцького технічного університету організували майстерклас для дітей переселенців з виготовлення квітів із гофрованого паперу та цукерок. Захід провели працівники обласної бібліотеки для юнацтва, – розповіла Суспільному бібліотекарка Лариса Тананайко.

З її слів, заняття для дітей проводять втретє. Цього разу до майстерки долучилося більше 10 людей.

"Ми робимо букети з цукерок: цукерочки, замотані в гофрований папір. Матеріали принесли самі, бо ми працюємо з нашими благодійниками і матеріали даємо безкоштовно", – говорить завідувачка відділу культури та мистецтв бібліотеки.

Виготовляла квіти з гофрованого паперу робить Наталія Бондаренко разом із дев'ятирічним сином Єгором, котрі місяць тому приїхали до Луцька з Сєвєродонецька. У рідному місті жінка працювала вчителькою початкових класів і зараз, говорить, продовжує навчати дітей дистанційно.

Син Наталії — Єгор – розповів, що у перші дні повномасштабної війни сім'я поселилася в підвалі. "Я мрію, щоб завжди був мир і щоб не було ніколи війни, щоб ми жили у спокої та мирі", – каже хлопець.

Квіти для мами на майстерці виготовляв 12-річний Давид Мустафа з Сєвєродонецька. Зі слів школяра, впродовж місяця з родиною довелося жити в підвалі.

"На матах спали. Ще було страшно, коли біля школи були вибухи – тоді було найстрашніше. І нам навіть до школи трохи попало в спортзал. Мрію про мир, і щоб додому повернутися", – розповів хлопець.

Мама школяра Неля Мустафа також вирішили долучитися до майстерки. Каже: це допомагає відволіктися від поганих думок.

"Я хочу туди повернутися, тому що там мій дім. У мене мама в сусідньому селі лишилася, тому я туди хочу повернутися. Не важливо є там щось чи немає, чи прийдеться починати життя з нуля, чи ми лишимося там і будемо відбудовувати", – говорить жінка.

У гуртожитку технічного фахового коледжу Луцького НТУ зараз проживають 160 вимушено переселених українців з областей, де ведуться бої, – розповів Суспільному заступник директора з навчально-виховної роботи Тарас Божидарник. Додає: усі вони приїхали з Київської, Харківської, Донецької та Херсонської областей.

Читайте також "Під час танцювального майстеркласу у Луцьку для військових зібрали понад дві тисячі гривень " "Мистецький вернісаж: діти у Луцьку малювали листівки до Дня матері " "У Луцьку дітей переселенців навчали створенню анімації "

Термінові новини читайте в Telegram Суспільного Волині.