Для дітей у Луцьку безплатно працює школа молодого математика та юного IT-фахівця

UA: Cуспільне мовлення

Для дітей у Луцьку працює безплатна школа молодого математика та юного ІТ-фахівця. Вона діє у центрі взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб у Луцьку.

З допомогою науки викладачі хочуть відволікти думки дітей від війни, – розповіла Суспільному начальниця відділу управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Олена Жабченко.

Спочатку заняття організовували для внутрішньо переміщених дітей. Згодом їх почали відвідувати й діти з Луцької міської територіальної громади.

З ідеєю охопити дітей у час війни математичними заняттями звернулася в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради Ніна Падалко. Жінка розповідає: працює заступницею декана факультету інформаційних технологій і математики та хоче своїми заняттями розвантажити психоемоційний стан дітей.

Розвивально-пізнавальні заняття для дітей безплатно ведуть викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Викладачка Оксана Собчук розповіла: коли формують програму, враховують, щоб вона підходила дітям різного віку і різного рівня знань.

Чотирнадцятирічний Сергій Тимошенко з села Скибин Київської області на заняття у школу математики прийшов з сестрою Мариною. Хлопець каже, що захоплюється математикою. На заняття прийшов вже третій раз.

Зі слів Олнени Жабченко, у центрі взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб щовівторка відбуваються заняття з математики, а щочетверга ІТ-технології.

Читайте також "У Луцьку дітей переселенців навчали створенню анімації" "Терапія пластиліном: у Луцьку дітей та дорослих навчають створювати мультики " "Терапія мистецтвом: у Луцьку навчали створювати картини, що імітують кераміку "