У Львові відбулося засідання постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій

У середу, 9 червня, відбулося засідання постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій.

Про це на власній сторінці в соціальних мережах повідомив депутат Львівської міської ради та голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексій Різник.

Відомо, що на порядку денному було більше ста питань. Розглядали звернення, які отримала комісія, а також земельні питання.

Депутатська комісія затвердила низку вільних земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону. Також комісія розглянула питання розроблення детального плану території у районі вул. Замарстинівської, вул. Городницької, вул. Квітової, вул. Східної, зміни до детального плану території у районі вул. Щирецької.

Посадовці погодили внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Львова.

Комісія надала дозвіл КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна лікарня” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 2, 4, 6, 8, вул. Чернігівській, 7 і вул. Пекарській, 69-б.

У Львові відбулося засідання постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій