У Львові згоріла мансарда директора картинної галереї за $1 млн,- скульптор

Про це повідомили у Галицькій районній адміністрації, пише Dailylviv.com.

«Нам відомо про загоряння у мансардній квартирі житлового будинку на вул. Кн. Романа, 32. Також є пошкодження горища, черепиці та конструкцій даху. Це житловий будинок, фактично, загоряння трапилось на останньому поверсі. Зараз триває ліквідація загоряння, постраждалих не виявлено. Причини події також з`ясовують», - розповів голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Згодом у Facebook скульптор, голова ЛМЦ УТОПІК, член ІКОМОС-Україна Валерій Потюк написав, що це горіла квартира Возняка, напевно, маючи на увазі директора Львівської картинної галереї.

"300 метрів мансарди! 1000000 баксів, но все має початок і все має дим. Вулиця Нижанківського, центріше лише Площа ринок. Вартість м2 від 3 до 5 тисяч . Порахуймо. Тепер інше? Цю площу Возняк вкрав в міста та співмешканців будинку. Тепер справа за прокуратурою та судом. Мешканці в шоці, хто відшкодує збитки позаливаних квартир,відсутність газу та світла. Все має початок всьому призодить кінець .дивно буде коли Возняк заявить що це не його. Велюкси та мансарда доя кайфу",- написав Потюк

За даними аналітичної системи YouControl, Тарас Возняк зареєстрований у одній із квартир на вул. Князя Романа, 32.