У Львові вшанували пам’ять Героїв України на Меморіалі Небесної Сотні (ФОТО)

Четверта студія

На Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові представники місцевої влади та громадськості долучилися до спільної молитви та урочистого підняття національного прапора в честь відзначення Дня захисників і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ОДА.

Участь у заходах взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«У цей день ми не випадково збираємося саме тут, на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Це вони виграли наш перший, наш найважливіший бій у війні, яку досі ми ведемо з Росією! Це вони відстояли наш істинний шлях до Європейського Союзу. Вони вибороли нашу справжню гідність, пожертвувавши найвищим – своїм життям.

Ми часто кажемо ці слова – Герої не вмирають. Не вмирають, поки ми пам’ятаємо про них. Не вмирають, бо наші захисники продовжують їхню боротьбу на передовій війни. Не вмирають, поки ми пліч-о-пліч йдемо разом до перемоги. Вони мають бути і є завжди з нами, бо наша велика справа ще не завершена, бо справжня перемога – попереду. Слава Україні!», – сказав голова Львівської ОДА.

Окрім того, в пам’ять про Героїв та захисників України від пам’ятника Тарасу Шевченку до Меморіалу пройшла урочиста хода за участі військових, волонтерів, громадськості під назвою «Дякую захисникам».

Організатором ходи є ветеран 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» Артур Кирєєв.