На Львівщині хочуть встановити рекорд із виконання колядки на сопілках

depo.ua

У селі Стрілки Самбірського району Львівської області спробують встановити рекорд України з масового виконання колядки на сопілках. Про це повідомили на Facebook-сторінці Стрілківської територіальної громади, передає Depo.Львів.

Виконуватимуть колядку "Нова радість стала" на сопілках. Для цього громада збереться у неділю, 16 січня. Рекордне виконання колядки присвячують пам’яті Миколи Пукія, який був вчителем музики у Головецькій середній школі. Він створив ансамбль сопілкарів та керував хором.

Також у програмі заходу заплановані різдвяний ярмарок "Бойківська кухня", вертеп, "Малоанка" тощо. Початок дійства о 13:00.

До участі запрошують усіх випускників шкіл, хто на сопілці може зіграти колядку "Нова радість стала". Також на заході будуть представники Національного проєкту "Книга рекордів України" для фіксації рекорду.

Нагадаємо, ппулярний український співак, соліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакрачук заколядував з арт-вертепом у рідному місті Львові. Відео музикант поділився на Facebook.