Впровадження електронного квитка у Львові: Що потрібно знати пасажирам

depo.ua

У Львові стартує перший етап впровадження е-квитка. Відтак, в тестовому режимі розпочинає працювати автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті. На цьому етапі тестуватимуть обладнання та систему загалом, допомагатимуть пільговим категоріям населення адаптуватися до користування персоніфікованими картками "ЛеоКарт", аби в кінцевому результаті кожен міг самостійно валідуватися і почуватися комфортно у транспорті. Разом з тим, до кінця лютого ще можна буде здійснювати пільгові поїздки на основі звичайних посвідчень. А для звичайних пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Тож що потрібно знати пасажирам, якою буде вартість проїзду і як усе працюватиме, з’ясовував Depo.Львів.

Ажіотаж, черги та купа питань

Ключовий центр, який надає послуги в оформленні пільгового проїзного квитка, розташований у Львові на вулиці Горбачевського, 10, – у Центрі обслуговування пасажирів. Сьогодні там доволі людно – усі поспішають подати документи на оформлення пільгової картки на проїзд у громадському транспорті.

"Це якийсь бардак! Прийшло повідомлення. Що маю прийти на 11:00, в результаті вже півгодини мерзну на вулиці", – обурюється літня львів’янка.

Інша жінка каже, що подала документи на отримання пільгового квитка ще наприкінці жовтня, а картки їй досі не оформили, натомість сусідці, яка звернулася у Центр для отримання пільгової картки на проїзд лише у листопаді, вже її видали.

"А моя онука-студентка взагалі не знає, що має робити – спочатку казали, аби не хвилювалися, бо пільгові картки на проїзд студентам мають оформляти виші, а тепер з’ясувалося, що потрібно звертатися самому, та ще й не у ЦНАП, який найближче до дому, а саме на Горбачевського! Вона тепер має півдня втратити, щоб сюди приїхати, та ще й записатися на прийом – проблемно, адже телефони не відповідають. У нас завжди все робиться через…" – емоційно заявляє жінка.

У Центрі обслуговування пасажирів – ажіотаж

Як пояснив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило, з 13 січня електронним квитком зможуть користуватися лише пільговики, іншим категоріям населення панікувати не варто – для них все буде, як завжди. Пільговики, паралельно з посвідченнями, які дають право на безкоштовний проїзд, зможуть користуватися вже і транспортними картками.

"На першому етапі ми починаємо взаємодію з пільговими категоріями пасажирів. Ви бачите, який на сьогодні вже ажіотаж стосовно отримання пільгових карток. Зараз активно оформлюють документи і видають картки. На сьогодні в нас є понад 100 тисяч заяв від пенсіонерів. Щодня наші Центри видають по 5 тисяч карток. Загалом зараз роздруковано вже близько 50 тисяч транспортних карток, друкуємо їх і в будні, і у вихідні", – каже чиновник.

Учням та студентам за картку доведеться заплатити

За словами Олега Забарила, щоночі працівники "Львівавтодору" перевіряють обладнання, валідатори в автобусному, тролейбусному та трамвайному депо, щоб вже з 17 січня пасажири могли повноцінно користуватися валідаторами, без технічних збоїв.

"Валідаторами оснащені понад 780 транспортних засобів, це практично всі, які є у місті. Також навчаємо контролерів, які будуть здійснювати контроль за оплатою проїзду, водіїв. Тобто ми впевнено можемо входити в першу фазу реалізації електронного квитка", – говорить Забарило.

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило

Пільговики, які мають право на безкоштовний проїзд і отримали транспортні картки "ЛеоКарт", з 13 січня повинні завалідувати картку у транспорті. Пенсіонери мають право на 60 поїздок щомісяця, для них картки – безоплатні. А от учням та студентам доведеться за сам "пластик" заплатити 60 грн, потім, використовуючи термінали для їхнього поповнення, картки можна буде запрограмувати для разових поїздок або місячних, тримісячних, піврічних чи річних абонементів. Натомість для них обмежень немає, можна їздити скільки заманеться впродовж календарного року.

"Цей перший етап триватиме впродовж січня-лютого. З березня плануємо надати пільговикам право проїзду виключно на підставі карток "ЛеоКарт" і переходити на безготівкову форму оплати", – сказав Олег Забарило.

Де можна буде купити картки пересічним львів’янам, поки невідомо. Але в міській раді запевняють, що вже підходять до кінця переговори з операторами, які мають встановити відповідні термінали.

"Ми плануємо, що буде близько 400 точок продажу транспортних квиток. Це будуть локації – аеропорт, вокзал, автостанції, великі торгові центри, зупинки. Тобто щоб було зручно пасажирам їх придбати. Для платних категорій пасажирів транспортні картки коштуватимуть 60 грн, це вартість самої картки. Їх можна буде поповнювати через спеціальні термінали або мобільні додатки", – сказав Забарило.

Вартість проїзду поки залишається 10 гривень

На першому етапі впровадження е-квитка продовжує діяти також готівкова форма оплати проїзду. Вартість однієї поїздки залишається на рівні 10 гривень.Такою вона буде і надалі для тих пасажирів, які оплачуватимуть поїздки безготівково після того, як електронна форма оплати запрацює цілком – на другому етапі впровадження е-квитка. Також така форма оплати дозволить пасажиру в межах 40 хвилин здійснити безоплатну пересадку.

На другому етапі впровадження е-квитка пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою спеціального мобільного застосунку, банківської картки, загальної транспортної картки "ЛеоКарт", або персоналізованої загальної транспортної картки "ЛеоКарт".

Після того, коли повністю запрацює електронна форма оплати за проїзд, пасажир, який не матиме е-квитка, зможе за готівку придбати паперовий квиток у водія. Коштуватиме він 15 грн та вже не даватиме права пасажиру здійснити безоплатну пересадку.

За словами Олега Забарила, перехід на безготівкову форму оплати планується на кінець першого–початок другого кварталу цього року.

Фото: Олександр Мазуренко