Канікули з користю: триває набір учасників на традиційну зимову школу DES (Data Engineering and Security) 2022

Четверта студія

З 24 січня по 4 лютого 2022 року студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, інших ЗВО та учні шкіл мають змогу взяти участь у традиційній зимовій школі Data Engineering and Security 2022 (DES 2022). Школа відбуватиметься в онлайн-форматі зі залученням провідних спеціалістів ІТ-галузі та фахівців інноваційних освітніх напрямків Львівського університету – «Інженерія програмного забезпечення», «Високопродуктивний комп’ютинг», «Кібербезпека» та «Статистичний аналіз даних».

Про це ІВ Четверта студія повідомили у центрі маркетингу та розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка.

Упродовж трьох років DES об’єднує сотні студентів та учнів з різних куточків України, які прагнуть підкорити ІТ-сферу. У 2020 році учасниками зимової школи були близько 200 осіб, у 2021 – близько 600. Цьогоріч маємо вже понад 300 зареєстрованих, однак набір досі триває, тому не зволікайте, а переходьте за посиланням

У 2022 році програма школи розроблена за такими модулями: SoftSkills (учасники матимуть змогу покращити навички командної роботи, самопрезентації та презентації продукту, а також попрацювати над станом емоційного інтелекту, креативністю і тайм-менеджментом).

SoftwareEngineering (слухачі відвідають вебінари з основ програмування різними мовами, HPC, IoT).

DataScience (учасники прослухають такі теми, як «Bigdata, Cloud, DB», «Dataprocessing», «Аналіз даних», «MachineLearning», «CV», «NLP», «Timeseries», «Сфери практичного застосування AI»).

CyberSecurity (цей модуль міститиме інформацію щодо типів вразливостей, видів атак, фішингу, криптології та шифрування, захисту персональних даних тощо). Завдяки тісній співпраці Університету з компаніями GENESIS, SigmaSoftware, InterLogic, SQUED, Eleks, SoftServe, GlobalLogic, Avenga, EPAM, N-iX, Intellias, Distributed lub та за сприяння Lviv IT Cluster відібрано найкращих менторів та спікерів, які є дослідниками, розробниками та фахівцями в ІТ-сфері.

Теоретичні знання, отримані під час вебінарів, учасники зможуть закріпити, виконуючи практичні завдання, що передбачені курсом. Вкінці зимової школи DES 2022 слухачі мають шанс отримати сертифікати та 4 кредити ECTS, якщо кількість відвіданих ними занять перевищує 80%.

Проведіть зимові канікули пізнавально і корисно, приєднуйтесь до DES2022!