У Червонограді на Львівщині дітям пільгових категорій дають іншу їжу у школах

depo.ua

"Харчовий" скандал на Львівщині. У Червонограді у деяких школах дітей пільгових категорій "відсаджують" від решти школярів за окремі столи і дають іншу їжу. Про це у спільноті "Батьки SOS" написала Юлія Дмитрук, передає Depo.Львів.

"В Червоноградських школах (Львівська область) з 10 січня 2022 року дискримінують дітей пільгових категорій (діти учасників АТО, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні).
По суті, діти-пільговики отримують харчування у початкових класах (1-4) безкоштовно і вартість їх порції складає 34 грн. Решта ж учнів купує собі порцію за 35 грн", - каже жінка.

Також, за словами Юлії, пільговикам накривають окремий стіл від решти однокласників. Часто діти підсміховуються із пільговиків, які їдять окремо. Власне, це і викликало обурення у батьків. Жінка також додає фото, де показано, що пільговика справді формують інші порції. Наразі відомо, що йдеться про школу №11 міста Червонограда.

"Рис і риба це для пільговиків, а картопляне пюре і рибна котлета для непільговиків", - зазначила жінка.
У коментарях чимало батьків підтвердили такі факти. Пишуть - про розбавлені водою соки у меню, а також про схожі ситуації.

Нагадаємо, туристи зі Львова сьогодні не змогли вилетіти до Єгипту. Через погодні умови два літаки – з Польщі та Єгипту не приземлилися в аеропорту, а відтак і не вилетіли за своїми напрямками.