В Одесі матір заборгувала майже пів мільйона гривень аліментів

АСПІ

Державна виконавча служба арешт на майно боржниці. Для того, щоб мати змогу здійснювати підприємницьку діяльність, жінка сплатила аліменти.

В Одесі в одному з відділів виконавчої служби перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з матері на користь дитини у розмірі. Розмір аліментів складає 5 000 грн, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно - починаючи з травня 2010 року і до повноліття дитини. Повідомляється, що провадження перебуває на виконанні у відділі з травня 2020 року.

Було накладено арешт на майно боржниці, а також застосовано обмежувальні заходи, передбачені законом. Для того, щоб здійснювати підприємницьку діяльність та для розблокування рахунків, боржниця сплатила заборгованість - 450 000 гривень.

Повідомляється, що органи державної виконавчої служби упродовж минулого тижня стягнули понад 230 мільйонів гривень аліментів. Загалом протягом 2022 року стягнули 7,3 мільярда гривень аліментних платежів.

Як інформувало раніше ASPI news, суд призначив покійнику 120 годин "суспільно-корисних" робіт за несплату аліментів на утримання дитини. Також нагадаємо, на що буде спрямовано податок, запроваджений на солодкі газовані напої.