Невелика громада на Одещині надала майже два млн грн для потреб оборони країни

Пульс Одещини

Затишанська селищна громада Роздільнянського району Одеської області надала майже два млн грн для потреб оборони країни, - повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

Таке рішення ухвалили депутати на позачерговій сесії.

Задля цього депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення Затишанської селищної ради на 2022 рік.

Цими змінами в кошторисі селищної ради передбачене забезпечення місць тимчасового укриття населення усім необхідним – водою, продуктами харчування, електрогенераторами, медичними та лікарськими засобами, а також створення резерву стратегічних продуктів - борошна, олії, круп.

А для підтримки територіальної оборони, правопорядку та громадської безпеки, підготовки жителів до національного спротиву з резервного фонду та бюджету громади виділено 1 мільйон 490 тисяч гривень.

Фінансова підтримка спрямована на потреби територіальної оборони, військового комісаріату, добровольчого формування, поліції, у тому числі й для організації харчування активістів, які чергують на блокпостах.

Також зі свого бюджету депутати передали до обласного бюджету 420 тис грн для забезпечення захисників України обмундируванням.

Подбали депутати і про малозабезпечені родини громади, яких підтримують продуктами харчування.

Нагадаємо, що до складу цієї громади крім селища Затишшя входять села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.