Про що домовилися Мамай та ініціативна група з Макухівки. Головне про меморандум

Представниця ініціативної групи з Макухівки Влада Орлова говорить, що головна мета меморандуму – закриття та рекультивація Макухівського сміттєзвалища до 1 січня 2022 року. Також передбачили покращення екологічної ситуації навколишнього середовища:

«Йдеться про виконання припису Держекоінспекції. Уже існує припис, який КАТП-1628 не виконує понад пів року».

Також згідно з документом Полтавська ТГ зобов‘язана виділяти кошти на розвиток інфраструктури села, зокрема:

ремонт та будівництво доріг;облаштування фельдшерсько-акушерського пункту; ремонт підвісного містка через річку Коломак; облаштування системи фільтрації на прокладеному водогоні;розв’язати питання шкільного автобуса, пільгового проїзду для визначених категорій населення.

Своєю чергою сторони зобов‘язані діяти спільно, щоб досягнути вищеперелічених цілей та будувати взаємини на основі рівності та відкритого партнерства.

Також є додатки, у яких прописано прохання щодо сприяння облаштування футбольного поля, яке вже існує.  За словами Влади Орлової, додатки ще не підписані.

Нагадаємо, Нагадаємо, раніше жителі села Макухівка перекривали дорогу до сміттєзвалища під Полтавою. Протестувальники пропускали весь транспорт, крім вантажівок КАТП-1628.

Пізніше КАТП-1628 повідомили про затримки з вивозом сміття по місту на невизначений час.

Згодом міський голова Олександр Мамай провів зустріч з ініціативною групою протестувальників. Після цього шлях до Макухівки відкрили.