Мельнику и Ко Кобеляцький райсуд продовжив термін утримання під вартою до 9 серпня

Запобіжні заходи не скасовано.

Сьогодні ввечері завершилось засідання Кобеляцькиого районного суду.

Трьом обвинуваченим у резонансному вбивстві мера міста Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка продовжено запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Тож Мельника, Крижановського та Куника триматимуть під вартою до 9 серпня.

Нагадаємо, 11 лютого 2014 року невідомий скоїв кілька пострілів в суддю Автозаводського районного суду, коли той повертався додому з роботи. Потерпілий помер у лікарні тієї ж ночі. Суддя А. Лободенко виносив рішення про накладення арешту на частину майна сім'ї Мельник, проте не розглянув справу, так як загинув.

26 липня 2014 р мер Кременчука Олег Бабаєв був убитий з вогнепальної зброї недалеко від свого місця проживання. 29 липня кримінальне провадження за фактом вбивства Бабаєва було перекваліфіковано на умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб.

2 вересня 2014 р міліція повідомила про затримання чотирьох підозрюваних у вбивстві Бабаєва.

Після передачі справи в суд його почали розглядати в Кобеляцькому райсуді. Далі змінилось кілька судів і справа знову опинилась в Кобеляцькому райсуді.  Повернулося на круги своя: справа вбивства народного мера Бабаєва знову потрапило в Кобеляки

Нагадаємо, Перше засідання по справі вбивства мера Бабаєва та судді Лободенка у Крюківському райсуді поки не розпочалося: на COVID-19 захворів один із обвинувачених (Доповнено)

Справа вбивства народного мера Бабаєва і судді Лободенко повернулася на розгляд до Полтавського райсуду.

Справу вбивства народного мера Олега Бабаєвавідмовився розглядати Шишацький районний суд.