У понад 50 громадах Полтавщини ремонтують дороги на умовах співфінансування

На Полтавщині 2021-го року у співфінансуванні з громадами обласне Агентство місцевих доріг ремонтує понад 150 ділянок автошляхів. Роботи планують завершити до початку листопада. Про це Суспільному розповів речник обласного Агентства Денис Скриль.

Цього року до співфінансування дрібних ремонтів місцевих доріг долучилася 51 громада Полтавщини. Кожна самостійно обирала, яку саме ділянку відремонтувати. Потім свої пропозиції подавали до Агентства місцевих доріг Полтавської області, каже його речник Денис Скриль.

Ямкові ремонти доріг мають виконати на 165 ділянках. Обласне Агентство на це спрямувало 112 мільйонів гривень. Це гроші з , розповів Денис Скриль.

Нині завершили роботи у 17 громадах:

Білицькій, Заводській, Мачухівській, Михайлівській, Котелевській, Терешківській, Гадяцькій, Пришибській, Глобинській, Петрівсько-Роменській, Горішньоплавнівській, Кам’янопотоківській, Шишацькій, Щербанівській, Кобеляцькій, Драбинівській, Великосорочинській.Ремонти доріг у решті громад планують завершити щонайпізніше до початку листопада, якщо цьому сприятиме погода, додав Денис Скриль.