У Полтаві тренуються армійські вертолітники

У Полтаві тренуються армійські вертолітники

В окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського, що базується у Полтаві, відбулись дві льотні зміни.

За словами командира окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського полковника Віталія Панасюка, дві льотні зміни відбулись за схемою день-ніч у простих метеоумовах, пише armyinform.

"Планові таблиці передбачали виконання пілотами завдань з відновлення навичок у техніці пілотування, здійснення вильотів у зону та на маршрут, тренування передових авіаційних навідників. Також вони виконали вправи по веденню фотострільб", – розповів командир окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського полковник Віталій Панасюк.

Окрім того, продовжилася професійна підготовка курсантів-кожедубівців, що проходять льотну практику у військовій частині.

"Серед головних чинників, які визначили особливість льотних змін, стала саме підготовка курсантів-випускників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба до екзаменаційних вильотів, які розпочнуться найближчим часом, – підкреслив командир авіаційної бригади. – Оцінки за льотну практику стануть для них визначальним кроком до складання державних іспитів та отримання первинного офіцерського звання".