Ні концерту, ні салюту, але з платними заходами і заходами інших організаторів: як Кременчук святкуватиме День міста

Програма святкування.

Кременчуцька міська влада нарешті надала план святкування Дня міста. Переглянувши його, можна зробити висновок - ні загальноміського концерту на площі Перемоги, ні салюту - чекати не слід, але слід чекати платні заходи і заходи інших організаторів.

Наприклад, Фестиваль повітряних куль - платний. Там і вхід і політ на кулі буде платним. У разі поганої погоди захід відмінять.

На святковий концерт з нагоди Дня машинобудівника, який відбудеться 24 вересня о 16.00 у палаці культури «Кредмаш», пустять лише своїх - по запрошеннях.

Участь у забігові «SKODA HALF MARATHON» - платна. Як платним є і вхід на виставку собак.

Велопарад «Кременчук - найкраще місто» також - захід велосипедистів міста, а не організований владою.

Мер Кременчука Віталій Малецький вирішив замість концерту та салюту зробити мітинг та покладання квітів до пам’ятника Воїну-визволителю, а також спеціальне погашення марки з гербом Кременчука та випуск штемпеля з переводною датою «Кременчук - місто легенд» за ескізом О.Бойко.

Чому мер тут вказує на подвійні стандарти - не зрозуміло. Всі загальномасові заходи, які просять люди - той же концерт із зірками, чи то салют, він не призначає через карантинні обмеження, а мітинг проводить?! Невже на мітингу буде 5-10 чоловік?

На заплановану вітрильну регату прийдуть же люди і масово, і як тоді з тими ж тити мерськими обмеженнями?

А ще відзначимо, що після параду до Дня Незалежності в Києві столиця так і залишилася в зеленій зоні, а не перейшла в помаранчеву або червону.

У столиці тисячі людей прийшли дивитися на парад і це не стало підставою для стрибка зростання захворювання на коронавірус.

Ще одна версія, чому Кременчук не святкує масово День міста: Віталій Малецький просто вирішив заощадити гроші. А, можливо, не домовився про відкати?

Кременчужани в соцмережах пишуть про концерти в інших містах та селах: «Заздримо мовчки і думаємо - Малецький і Шаповалов знахабніли?... Всю «капусту» - собі в кишеню ... Якби він думав про боротьбу з коронавірусом, то дозволив би проводити День Нафтохіміка з концертом на Молодіжному?»

Але припущення залишимо в стороні і надаємо повний план святкування Дня міста. Звичайно, він дуже слабий, як для промислового Кременчука, але нехай кожен знайде хоча б щось для себе.

Олег Булашев