Засідання з питань економічної політики перенесли через відсутність кворуму

На засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету міської ради з'явились не всі члени комісії. Кворуму не було. З 10 депутатів, членів комісії, які мали бути присутніми з явилось тільки троє.

На порядку денному мали розглянути такі питання, говорить голова постійної комісії Ігор Еренбург: Три найголовніші моменти - це придбання житла для учасників бойових дій, виділення коштів, які в межах Державної субвенції. Друге - це інтернет для старостинських округів, третє - транспорт, підвезення учнів до навчальних закладів. Немає тут ніяких прихованих моментів, жодного приводу я не бачу особисто і щоб саботувати комісію не з’являтися.

На засідання комісії з’явились представники партій "За майбутнє" та "ЄС". Не з’явились представники партій "Рідне місто", "Партія простих людей Сергія Капліна", "Опозиційна платформа "За життя" , "Слуга народу", "Свобода".

Депутат міськради Олександр Удовіченко від партії "Рідне місто" пояснив свою відсутність та відсутність одно партійців так: Ми не підтримуємо позицію міського голови, коли він намагається без погодження з депутатським корпусом, розраховуючи, що в нього є 23 голоси депутатських протягувати свої "Хотєлки" через бюджетні рішення.

Депутати міської ради Юліан Матвійчук від партії "Свобода" та Євгенія Янко від політичної партії "Слуга народу" пояснили: попереджували про те, що будуть відсутні заздалегідь.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: Мені дзвонили ще пів тижні тому чи тиждень тому я одразу казав переносьте його на кінець тижня тому що з вівторка по п’ятницю я в Глобинському районі.

Євгенія Янко, депутат Полтавської міської ради: Я попередила, що я у цей день не зможу бути присутньою на засіданні, тому що я знаходжусь у відрядженні в іншому місті.

А ось депутат міськради від партії "Опозиційна платформа "За життя" Євген Момонт пояснив - не з’явився на засідання комісії через зустріч з лідером партії, а також через те, що завчасно не попереджували.

Євген Момонт, депутат Полтавської міської ради: Сегодня должен быть в обязательном порядке в городе Кременчуг. Это во-первых. А поскольку как всегда никто заранее не предупредил и со мной не посоветовался есть ли дела или нету. Я узнал вчера о заседании комиссии.

До депутата міської ради від Партії простих людей Сергія Капліна та Пілатової Марини від "Слуги народу" звязатися не вдалося. Голова постійної комісії Ігор Еренбург зазначив: всі депутати були завчасно повідомленні про дату засідання комісії.

Ігор Еренбург, голова постійної комісії: Всі повідомлені і ось ми бачимо, що кворуму немає, тому наступна спроба у нас буде на наступному тижні. Перенесли, нам нічого не залишається.

Нині запланували засідання постійної комісії з питань бюджету перенести на наступний тиждень.