До Дня захисників України для школярів Чутівської громади провели військові збори за курсом Захист України

Новини Полтавщини

Для школярів Чутівської громади провели військові збори за курсом "Захист України"

На Полтавщині відбулись заходи в рамках Обласної програми національно-патріотичного виховання учнівської молоді, які приурочили до Дня захисників та захисниць України.

Заходи ініціював депутат Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха. Адже саме він, як учасник бойових дій, захисник Донецького аеропорту у 2014-2015 роках, чітко знає і розуміє, що таке захищати Україну. Для нього це не тільки конституційний обов'язок, а і велика відповідальність.

Напередодні Дня захисників та захисниць України в Чутівській територіальній громаді відбулися одноденні військові збори для старшокласників за курсом "Захист України". Школярі опановували нові знання і відточували навички з питань домедичної підготовки, спорядження зброї, метання гранат, поводження зі зброєю та елементами індивідуального захисту, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Також брали участь у практичних заняттях з пневматичної зброї в тирі. Допомагали їм в цьому інструктори з ГО "Вороскол" та "Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради", які пройшли російсько-українську війну. Вони не на словах знають, що таке виконувати військовий обов'язок та захищати Україну.

Депутат Чутівської селищної ради, учасник бойових дій Руслан Сітайло, подякував Сергію Бульбасі за організацію та проведення таких зборів:

"Я дякую своєму колезі, депутату Полтавської облради Сергію Бульбасі за те, що саме за його ініціативи в області почали впроваджуватися такі збори для учнів 10-11 класів. Приємно що школярі Чутівської громади змогли з цікавістю долучитися до практичного відпрацювання курсу "Захист України". Окрім того, діти мали змогу почути від інструкторів, що насправді відбувається на Сході України. І яка агресія та загроза йде збоку Російської федерації щодо цілісності кордонів нашої держави"

Збори для старшокласників за курсом "Захист України" вже провели в Кременчуці, Опішні, Великій Багачці, Решетилівці, Нових Санжарах.