У Полтавській обласній філармонії проведуть Музичний вечір cheese and wine

Новини Полтавщини

У Полтавській обласній філармонії проведуть "Музичний вечір cheese and wine"
"Музичний вечір cheese and wine" – це захід для тих, хто цінує справжнє мистецтво та прагне культурного розвитку міста. Це вечір музики та мистецтва. Це зустріч, що покликана об’єднати мистецтво, бізнес, громадські ініціативи задля подальшого розвитку культурної сфери Полтави.
А також це вечір спілкування та обговорення великих ідей, культурний нетворкінг, нові соціальні проекти і партнерства.
Світський вечір відбудеться 27 січня у Полтавській обласній філармонії. Початок о 18-й годині. Вартість квитків - 450 - 500 грн. Придбати їх можна на сайті Internet-bilet за посиланням.

Під час візиту до філармонії відвідувачі зможуть послухати найвідоміші музичні твори, скуштувати найкращі сорти сирів та італійські сухі, напівсолодкі, ігристі та навіть безалкогольні вина. А також можна буде побачити виставку відомих полтавських митців Олексія Соболевського та Дениса Зозулі.

Програма заходу:
18:00 — Концерт камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова, а також солістів - заслуженої артистки України Олени Шевченко, Аліни Філіпюк, Лариси Борисенко, Руслана Христиченко ;
18:30 — Початок дегустацій сиру та вина. Представлення ініціатив розвитку міста за рахунок культури та мистецтва;
18:50 — Культурний нетворкінг з австрійським підприємцем-новатором Томасом Бруннером, перегляд художньої виставки, виступи артистів, філармонії, розіграші подарунків, дегустація сиру та вина.
19:10 — Представлення ініціатив;
19:30 — Виступи артистів філармонії, розіграші подарунків;
20:00 — Представлення ініціатив;
20:30 — Вільне спілкування, обговорення, проєкт «вільний мікрофон», розіграші подарунків
21:00 — Завершення заходу.