На Полтавщині рятувальники навчали медиків алгоритму дій при пожежі

Новини Полтавщини

На Полтавщині рятувальники навчали медиків алгоритму дій при пожежі
Днями рятувальники провели інформаційно-практичну роботу з працівниками Козельщинського центру первинної медико-санітарної допомоги та Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.
Джерело: ДСНС Полтавщини
Під час зустрічей присутні обговорили питання протипожежного захисту лікувальних закладів та опрацювали порядок дій медперсоналу на випадок виникнення пожежі.

"У випадку виникнення пожежі необхідно не панікуючи зателефонувати за номером 101 та повідомити адресу, де сталося загоряння. Також, рятувальники зауважували, що включені електроприлади заборонено гасити водою, тільки вогнегасником. Під час евакуації рухатися необхідно якомога ближче до підлоги, щоб не учадіти, адже дим завжди піднімається вгору. Також, треба допомагати іншим людям вийти на вулицю з палаючого приміщення, але не забувати і про власне життя", - зазначили вогнеборці.

Окрему увагу приділяли правилам використання первинних засобів пожежогасіння. На свіжому повітрі присутні провели практичне відпрацювання використання різних типів вогнегасників ліквідовуючи умовну пожежу.