Теплопункт, реставрація розписів та оновлення електромережі: у Полтавському краєзнавчому музеї тривають ремонтні роботи

Новини Полтавщини

Теплопункт, реставрація розписів та оновлення електромережі: у Полтавському краєзнавчому музеї тривають ремонтні роботи
У 2022 році у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, який реставрують у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", розпочались нові етапи ремонтних робіт
У музеї вже облаштували та запустили новий теплопункт. Повністю оновили систему електромережі й розпочали підключення до широкосмугового інтернету. Робітники продовжують розшивати й ін'єктувати тріщини стін та стелі, а також обробляють їх протигрибковими розчинами. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

"Фахівці реставрують дверні полотна й наличники зали урочистостей. У ній також відштукатурили стіни під укладання кахлів. Встановили риштування з помостами для проведення реставрацій і розписів стелі й стін. Перед початком цих робіт майстри зробили порівняльний аналіз живопису 1908 та 1995 років, вивчивши архівні історичні дані. Крім того, робітники встановлюють підйомник для людей з інвалідністю", - розповіла Катерина Рижеченко.