7 адмінпротоколів та припис: у Кременчуці перевіряють дотримання карантинних вимог

Новини Полтавщини

7 адмінпротоколів та припис: у Кременчуці перевіряють дотримання карантинних вимог
З 2 по 13 січня у Кременчуці перевірили і провели розˋяснювальну роботу з питань дотримання вимог постанов №17,13,20 Головного державного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 28 об`єктах.
Джерело: Полтавська ОДА

А саме:
Позапланових перевірок – 2 (заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування).
Під час позапланових перевірок були виявлені порушення: відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, неякісне вологе прибирання в приміщеннях.
Комісійних обстежень –37
Спільно з представниками органів місцевого самоврядування проведені перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, перукарні.

"Під час перевірок були виявлені порушення: відсутній термометр, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутні дезінфікуючі засоби, відвідувачі обслуговувались без наявного ковід – сертифікату, в санвузлі відсутні рідке мило, паперовий рушник та антисептик, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам. Фахівцями Кременчуцького районного управління за виявлені порушення складено та вручено керівникам закладів 7 протоколів про адміністративне правопорушення та 1 припис щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства. З працівниками 28 закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину", - йдеться у повідомленні.