"Мамине печиво": у Полтаві розпочали благодійний продаж домашньої випічки

UA: Cуспільне мовлення

У рамках благодійної акції у Полтаві почали продавати домашнє печиво. Його випікають усі охочі та передають волонтерам. Зібрані від продажу гроші витратять на благодійність. Наприклад, для потреб переселенців або їхніх дітей, які перебувають у лікарнях, каже волонтерка Інна Якобенко. Триватиме акція близько трьох тижнів.

Акцію 8 травня започаткували місцеві волонтери. Охочі можуть випікати печиво вдома та приносити його у будиночок Святого Миколая. Далі випічку пакують та продають.

"Це будуть брендовані пакетики "Полтавського батальйону небайдужих". 100% грошей будуть йти на потреби. Можливо, це будуть потреби для дітей внутрішньо переміщених осіб, маленьких дітей, які тут зараз в силу різних обставин в лікарнях. Те, що буде найнагальніше. Подумали, що було б дуже добре якісь такі меседжі об’єднавчі, домашні, родинні, теплі такі придумувати і людей об’єднувати", – розповідає волонтерка Інна Якобенко.

Полтавка Юлія Лугова готує домашнє печиво, а потім передає волонтерам.

"Печиво «Хрустке» – так колись ми його називали, мама так пекла. Знайома моя сказала, що є така акція – «Мамине печиво» називається. І я ж вирішила допомогти. Сподобаються – буду далі пекти",– говорить полтавка Юлія Лугова.

Як повідомила Суспільному волонтерка Інна Якобенко, нині полтавці принесли близько 10 кілограмів печива на продаж. Акція триватиме до 1 червня.