"Дерево єднання": на Полтавщині створюватимуть в'язане графіті

Кременчуцька газета

Мистецька акція.
Громадська організація "Зелене серце" розпочинає новий арт - проєкт "Дерево єднання", який триватиме з наступного тижня до кінця травня.Про це йдеться на сторінці Полтавщина туристична.
До участі в проєкті запрошують майстринь - рукодільниць, які проживають на території Диканської громади, а також усіх бажаючих, хто вміє тримати гачка в руках.
16 травня о 18.00 год в МП ЯБЛУКО відбудеться презентація проекту, знайомство учасників/ць, а також перший майстер- клас з в'язання гачком, який проведе @serga.oksanka
"Метою проєкту є дати можливість людям, які переїхали з інших куточків України до Диканської громади налагодити нові соціальні зв'язки, познайомити між собою та місцевими жителями, психологічно підтримати шляхом створення спільними зусиллями нового арт- об'єкту "Дерево єднання" - в'язаного графіті на дереві, що росте на дитячому майданчику в центрі селища Диканька, і яке, нажаль, через неправильну обрізку - засохло
В'язане графіті - це вид вуличного мистецтва, яке виникло у 2004 році в Нідерландах і стало популярним в усьому світі. Відтепер графіті не мають на стінах- тепер його в'яжуть!
За допомогою в'язаних накладних елементів, можна створити дивовижне дерево, а у нашому випадку - це замаскувати та прикрасити засохле", - йдеться у повідомленні.

Ніка Назарова