У Рівному новий театральний сезон відкриють “Гамлетом”

19 вересня у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі стартує театральний сезон 21/22.

Відкриють сезон Шекспірівським «Гамлетом»! Чому «Гамлет»? Бо постановка про данського принца – це наша найсвіжіша вистава, що викликала чималий інтерес серед рівненської публіки наприкінці минулого сезону і йшла з аншлагами, – розповіла завліт театру Ірена БОРОВЕЦЬ.

Нетрадиційне режисерське прочитання класичного твору у сучасному перекладі Юрія Андруховича, віддана гра акторів, ну і безумовно, актуальний в усі часи сюжет про моральність і безчестя – це те що забезпечило постановці успіх. «Гамлет» – одна з найвідоміших п’єс Вільяма Шекспіра та один з найзнаменитіших творів світової драматургії. А тому не потребує особливого представлення. Цю трагічну історію про датського принца давно розібрали на цитати, а легендарне «Бути чи не бути» увійшло до активного словника у багатьох країнах. Не втрачає актуальності й написаний кілька століть тому сюжет. Тут є все, як і в реальному світі: боротьба за владу, зрада, дружба, помста і, безумовно, кохання.

Квитки на цю та інші вистави можна придбати у касі театру та на театральному сайті. Телефон каси театру 0362 633-447, 067 320-22-00. Також на dramteatr.com.ua вже розміщений репертуар на вересень-жовтень 2021 року.

Серед вистав, запланованих на осінь, прем’єра комедії «Тартюф». Режисер театру Олександр Олексюк у парі з художницею Анною Пілюгіною вже розпочав роботу над цією постановкою. «Тартюф» – блискуча комедія моралі, ситуацій і характерів про святенника, який все ж виявиться рідкісним брехуном

Наприкінці вересня на колектив чекають гастролі у Одесі. На запрошення керівника Одеського культурного центру Михайла Журавля рівненські театрали покажуть ірландську комедію «Каліка з острова Інішмаан». Саме ця вистава наробила шуму в Одесі у 2016-ому, більше того здобула гран-прі фестивалю «Молоко».

Опісля того 1 жовтня 2021 року рівненський «Гамлет» запрошений відкрити театральний фестиваль “HOMO LUDENS” у м. Миколаїв.