15 шкіл Рівненщини отримали нові автобуси

Рівненські новини

Шкільний автопарк Рівненщини збільшився на 15 транспортних засобів. Усі автобуси сьогодні вже попрямували у територіальні громади області.

Сьогодні керівникам навчальних закладів було вручено ключі від шкільних автобусів. Важливість організації підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до закладів освіти, підкреслили голови територіальних громад.

«Шкільний автобус» дасть можливість покращити послуги з доставки дітей до навчальних закладів в населених пунктах, віддалених від центрів громад. Це дуже важливо для дітей, батьків, освітян, які працюють в громадах. Сподіваюсь, що надалі ця програма працюватиме ще успішніше, щоб шкільні автобуси отримали всі громади, які їх потребують», – зазначив голова Гощанської територіальної громади Микола Панчук. Автобуси закуплені за кошти освітньої субвенції з держбюджету (понад 21 млн грн.), а також завдяки співфінансуванню громад.

Найбільше – 6 автобусів, попрямує у громади Вараського району, 5 – Рівненського, по два транспортні засоби поїдуть до шкіл Сарненського і Дубенського районів.