На Рівненщині волейболісти змагалися за кубок сільського голови

Рівненські новини

В турнірі прийняли участь 7 команд: с.Полиці, с.Полиці вул. Шкільна, с. Сошники, с.Іванчі, с. Іванчі вул. Лісова та шкільні команди дівчат і хлопців.

Про це повідомляє Надія Швагринська.

Турнір проходив у два дні за коловою системою, яка загалом склала 21 гру( 11 яких пройшло 8.01.2022, та 10 ігор 09.01.2022).

Атмосферу яка панувала у спортивній залі Полицької школи не можливо просто описати словами, емоції зашкалювали, інтрига зберегалася до останнього м’яча.

На цей турнір зібралось декілька поколінь, і об’єднавшись була створена велика спортивна родина. Адже уже другий рік поспіль організовуються такі турніри, і дуже сподіваємось, що це вже буде традицією. На відкриття змагань прийшла керівник відділу молоді та спорту Полицької ТГ Красненко Ольга Петрівна. Як сказала Ольга Петрівна вона була вперше присутня на такому спортивному святі, і її емоції переповнювали від гри та атмосфери у спортивному залі.

Є сподівання, що наступні роки цей турнір буде ще масштабніший, адже в планах запрошення команд з інших міст чи сіл.

Звичайно є переможці і призери, також відзначні кращі гравці, хтось набрався досвіду у суддівстві.

Отже переможцями турніру на Кубок сільського голови стала команда з с.Сошники, друге місце посіла команда с.Полиці, а третіми призерами стала команда с.Іванчі вул.Лісова.

Кращим гравцем серед дівчат стала Демчук Анжеліка, серед хлопців – Бабік Віталій.

Суддями турніру були: Приходько Анатолій Пилипович, та новачки у цій справі – Балашова Вікторія, Швагринська Надія, Демчук Анжеліка та Євтушенко Наталія. Дівчата здобули нового досвіду у суддівстві. Були і суперечки і непорозуміння, проте усі намагались бути об’єктивними.

На окрему подяку заслуговує Приходьк Анатолій Пилипович, адже без його організаторських здібностей цього турніру взагалі могло і не бути. Багато хто з гравців – учасників турніру колись починав навчатись волейболу під його керівництвом. Він є наставник і вчитель.

Волейбол у Полицях славиться ще з давніх років, адже команди села не тільки виступають на рівні району чи схожих турнірів. Жіноча команда неодноразовий чемпіон області у різних вікових категоріях. У сезоні 2021-2022 Полицька команда жінок представляє Полицьку ТГ на чемпіонаті Рівненщини.