На Рівненщині підприємці надають перевагу програмним РРО

Рівненські новини

За останніми даними суб’єкти господарювання Рівненщини лише за десять днів січня поточного року вже зареєстрували та використовують при проведенні готівкових розрахунків 1047 програмних реєстраторів розрахункових операцій. Понад 95% новітніх РРО зареєстровано підприємцями-фізичними особами.

Всього в області зареєстровано 8839 одиниць касової техніки, з яких майже 3 тисячі – це новітні програмні РРО.

Начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області Ірина Клинова зауважує, що суттєве зростання бажаючих зареєструвати ПРРО для проведення готівкових розрахунків пов’язано, в першу чергу, з новими вимогами щодо застосування касових апаратів підприємцями – платниками єдиного податку.

Посадовець наголошує, що ПРРО – це програмне забезпечення, яке надається платникам безкоштовно, а його основні переваги – простота експлуатації, зручність, мобільність та автоматизованість.

Нагадаємо, що зареєструвати програмний РРО можна дистанційно, в онлайн-режимі на вебпорталі ДПС. Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема, відео роз’яснювального характеру про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, розміщено у банері «Програмні РРО».