Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 26 грудня
Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 26 грудня
Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 26 грудня

Війська рф 671 добу ведуть повномасштабну збройну агресію проти України. Бійці ЗСУ та інших військових підрозділів знищують живу силу та техніку армії рф та наступають на півдні Запорізького краю. У ранковому звіті Генштабу ЗСУ повідомляється, що на Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 7 атак противника біля Роботиного та західніше Вербового Запорізької області. Водночас, на Мелітопольському напрямку Сили оборони України продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.
Минулої доби ворог завдав 84 удари по 19 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали. Загарбники двічі обстріляли з РСЗВ Роботине та атакували 13 безпілотниками Новоданилівку, Новодарівку, Малинівку, Червоне, Чарівне, Роботине й Малу Токмачку.
По території Гуляйполя, Левадного, Темирівки, Полтавки, Білогір’я, Преображенки, Кам’янського, П’ятихаток, Степового, Плавнів та інших міст і сіл на лінії вогню прийшлося 69 артударів.
Надійшло 3 повідомлення про руйнування житлових будинків громадян.
Источник
