Російські військові обстріляли Чернігівщину з мінометів

Букви

Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Обстріл стався близько 6 ранку. Мешканців області, особливо прикордонних районів, закликали бути обережними.

“Ворог постійно це робить. Тому у мене велике прохання, особливо до мешканців прикордонних районів області, будьте, будь ласка обережні. Також пам’ятаємо про те, що ракети літають над Україною. Тому будьте пильними й дотримуйтеся вимог захисту. Якщо сирена, якщо є повідомлення про тривогу — ховайтеся в укриття”, — наголосив Чаус.

В області в посиленому режимі ремонтуються критичні сполучення. Наразі відповідні служби докладають усіх зусиль, аби логістика з обласним центром стала зручніша. Поступово відновлюється пасажирське сполучення. Водночас відбувається розмінування. Раніше #Букви розповідали про те, що таке російська окупація? Жителі села Ягідне Чернігівської області були свідками цього – вони перебували місяць під гнітом російського “освобождения”. На жаль, не усі вижили. Коли ЗСУ зайшли звільняти територію, росіяни втікали, лишивши усе, що було.

Минулого місяця Збройні сили України повертали Чернігівську область під контроль України. Росіяни лишили по собі свіжі сліди: знищене майно, розграбовані будинки, гаражі, замордовані люди.