Окупаційна адміністрація Херсонської області проситиме Путіна включити регіон до складу РФ

Прямий

Самопроголошене “керівництво” Херсонської області має намір звернутися до президента Росії Володимира Путіна з проханням про прийняття регіону до складу РФ.

Про це, як повідомляють російські ЗМІ, заявив заступник голови так званої “військово-цивільної адміністрації” області Кирило Стремоусов.

“Референдум, який абсолютно законно провели у Криму, не сприйнятий світовою спільнотою, яка зробила все, щоб не сприймати Росію як повноцінний суб’єкт світової спільноти. Тому це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента Росії Володимира Путіна, буде прохання ввести Херсонську область до складу повноцінного суб’єкта Росії”, – вважає колаборант.

“Прое*али. Будемо розбиратися”: в Офісі президента прокоментували, чому окупанти так швидко захопили Херсонщину

Раніше повідомлялося, що російські військові готують низку псевдореферендумів для “легалізації” окупаційних адміністрацій. Зокрема, на Херсонщині вже друкують агітаційні матеріали: бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення “голосування”.

Водночас, Україна дала чітко зрозуміти Росії, що якщо на Херсонщині окупанти проведуть “референдум”, то це поставить крапку у переговорах між країнами.

Тим часом, російські військові у Херсонській області примушують підприємців отримувати “тимчасові дозволи” на роботу. У разі відмови вони погрожують конфіскацією.

Крім того, на Херсонщині російські військові посилюють фільтраційні заходи. Вони “зачищають” область від людей, які загрожують окупаційному режиму.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.