У британській розвідці розповіли про ситуацію на острові Зміїний

Znaj.ua

Окупанти не втрачають надії опанувати острів Зміїний, але ЗСУ їм "заважають".

Стало відомо про те, що Збройні Сили Російської Федерації намагаються роздобути острів Зміїний, а також північний захід Чорного моря. Роблять для цього все можливе, але, несуть величезні втрати.

Про це стало відомо завдяки новій заяві британської розвідки, яку опублікували на сторінці Міністерства оборони в соціальній мережі Twitter.

Збройні Сили України, як зазначають розвідники, продовжують знищувати Російські ППО, а також кораблі постачання. Використовують для цього безпілотники Bayraktar.

Також, існує невелика ймовірність того, що росіяни можуть зміцнитися на острові за допомогою крилатих ракет, і звичайно ж берегової оборони. Але, ЗСУ все ж зможуть забрати своє назад.

"У кораблів постачання загарбників мінімальний захист у західній частині Чорного моря після відступу Чорноморського флоту РФ до Криму через знищення ракетного крейсера "Москва". Росія зосередилася на зміцненні на острові Зміїний і якщо їй вдасться це зробити за допомогою стратегічних крилатих ракет ППО і берегової оборони, вони будуть домінувати в північно-західній частині Чорного моря", – йдеться у зведенні.

При цьому, в Міністерстві оборони Російської Федерації постійно "хваляться" тим, що збили біля острова Зміїний українські літаки, а також БПЛА. Однак, чи вірити цим заявам-невідомо, адже досить часто вони люблять придумувати небилиці. Та й британська розвідка про це нічого не повідомляє.