«Мирні мешканці» рф закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей: СБУ

Акцент

У росії закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей.

Перехоплення опублікували у Telegram-каналі СБУ, інформує Акцент.

Як повідомляють, це шокуюче перехоплення СБУ вдалося зробити під Харковом, де ворожий окупант телефоном розмовляв зі своєю дружиною з рф.

"Вона живе у прикордонному з Україною місті, куди насильно евакуюють наших громадян. Цю істоту жіночої статі обурило, що українські діти відмовилися малювати символіку до святкування «Дня победы», - йдеться у повідомленні.

У телефонній розмові вона запропонувала покарати їх нелюдськими катуваннями:

«Я бы им наркотики вколола, если бы работала, смотрела бы им в глаза и сказала бы: «Сдыхайте, мучайтесь». Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу, чтобы им больно так было».

Як наголосили у СБУ, навіть самого окупанта шокували ці слова і він не знав, що відповісти.

"Очевидно одне: «руZZкій мір» – це і є сучасний нацизм, якими б гаслами і цілями він не прикривався. Саме тому ми повинні захистити від нього свою Батьківщину!", - підкреслили у СБУ.

За словами омбудсмена з прав людини Людмили Денісової, такі дії є ознакою геноциду.

"Такі дії щодо членів певної національної групи є ознакою геноциду відповідно до статті 2 Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього", - підкреслила Денісова в своєму Telegram-каналі.

Перехоплення Служби безпеки України можна послухати нижче.

Як раніше повідомляв Акцент, російські солдати перестають довіряти своїм командирам і готуються до бунтів. Про це йдеться у нових телефонних розмовах загарбників, які вдалося перехопити СБУ.

Російські солдати перестають довіряти своїм командирам і готуються до бунтів, — перехоплення СБУ

Також, як повідомляв Акцент, у квітні 2022 року військові та представники окупаційної адміністрації держави-агресора викрали історико-культурні цінності з Мелітопольського краєзнавчого музею.

СБУ проводить розслідування викрадення скіфського золота з музею в Мелітополі