Загроза російського десанту із Чорного моря залишається – бригадний генерал Громов

Гордон

У Генштабі ЗСУ вважають за ймовірну загрозу проведення російськими військовими морської десантної операції в Чорному морі. Про це сказав 11 травня заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, повідомляє пресслужба Генштабу."Зберігається загроза проведення противником морської десантної операції в Чорноморській операційній зоні", сказав Громов.
Він зазначив, що в акваторії Азовського та Чорного морів і далі перебувають російські бойові кораблі та підводні човни. Вони здійснюють підтримку наземних угруповань військ, які діють на приморському напрямку, а також завдають ударів високоточною зброєю по об'єктах у глибині території України.
"Противник не припиняє наносити авіаційні та ракетні удари морського та повітряного базування, у тому числі із застосуванням літаків дальньої авіації по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури і промисловості, транспортних мережах останнім часом у першу чергу по об’єктах залізниці, намагаючись зірвати нарощування складу та логістику наших угруповань, що діють на сході України", додав Громов.
За його інформацією, втрати окупантів із початку повномасштабного вторгнення вже становлять приблизно 20% особового складу та до 60% основних видів озброєння та військової техніки.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)