Мета Путіна – захопити все узбережжя Чорного моря, відрізати Україні вихід до моря

DIP

Мета Путіна – захопити все узбережжя Чорного моря, відрізати Україні вихід до моря та приєднатися до Придністров’я. Про це заявив міжнародний аналітик Ілля Лазаров у програмі «День ЕФІР».

«Великим сюрпризом стала неможливість швидко взяти владу, і це пов’язано із людським фактором. Він використовує солдатів здебільшого із сільської місцевості, а не з міст. Ви знаєте, революцію роблять великі міста, селі було б важчим», – сказав Лазаров.

За його словами, затяжна війна шкідлива для обох країн, і зараз Росія, з одного боку, стратегічно руйнує всю інфраструктуру України, а з іншого боку – просідає економічно.

«9 травня було дуже цікавою датою, але ми ніколи не повинні забувати, що Україна зазнала стільки ж жертв у Другій світовій війні, як і Радянський Союз. Білорусь та Україна разом принесли набагато більше жертв, ніж росіяни, якщо бути точними. Жорсткі нації та їхнє взаємне винищення — це погано», — сказав міжнародний оглядач Болгарії в ефірі .

На думку Лазарова, слід шукати “адекватного посередника” для мирної угоди між двома ворогуючими сторонами. “Кулеба намагався ввести Китай у гру – бути гарантом. Не вийшло, тому що Китаю найбільше вигідний цей конфлікт. Він сидить, дивиться і що б не сталося – Китай перемагає”, – сказала Ганнієла Ангелова.

Міжнародний аналітик у студії прокоментував внутрішньополітичну ситуацію в країні, заявивши, що Болгарія страждає від нестачі лідерів.

“На жаль, ми поділені на філів та фобів, проіностранців і в цьому велика помилка Болгарії. У вас є російська партія в особі “Вазраждане”, у вас є інші представники різних інтересів… А де Болгарофільський інтерес?» “Ви бачите нинішню коаліцію як орла, краба та щуку – одні вважають Росію нашим другом, інші – ворогом. Росія сама кваліфікує нас як ворогів”, – пояснив Лазаров.

Він висловив жаль, що такий лідер, як Петро Стоянов, не брав участь у політичному житті: «Гріх не використати, особливо у зовнішній політиці».