"Досягли певного "цинізму": ЗСУ влаштовують "сафарі" на кадирівців

ТСН

Все через те, що "тіктоквійська Кадирова" з Чечні знущаються з українців, катують їх та вбивають.

Про своєрідне "сафарі" на кадирівців в Україні розповів в інтерв'ю "АрміяINFORM" очільник Управління СБУ в Харківській області підполковник Роман Дудін.

За його словами, раніше була інформація, що підрозділи кадирівців зайшли на територію Харкоівської області, але українські воїни їх швидко "утилізували".

"Стосовно "кадирівців" — була така інформація… Але наші хлопці досягли вже такого "цинізму" в хорошому сенсі цього слова, що, щойно дізнаються про перебування даної категорії осіб в регіоні, відкривають своєрідне "сафарі" на них, намагаються щось таке вгатити в район перебування "кадирівців", ПВК тощо, щоб ті одразу припинили своє існування", - розповів Дудін.

Нагадаємо, що СБУ продовжує робити перехоплення розмов російських окупантів на території України. Більшість розмов свідчить про те, що росіяни перебувають у депресивному настрої через втрати після зустрічей з ЗСУ.

Читайте також:

"Навіть на зоні людина знає свій термін": мобілізовані з так званої "ДНР" скаржаться на обман і маніпуляції керівництва РФ

"Я б їм наркотики вколола і зірки на спині вирізала": росіянка закликала свого чоловіка-військового катувати і вбивати українських дітей

"В шапку наср*ти і надягти на голову": російські солдати планують мститися своєму командуванню