Окупанти очікують спалах холери в Маріуполі

0629.com.ua

Маріуполь вже третій місяць без води. Каналізаційні нечистоти люди зливають в каналізаційну систему, яка не працює через пошкоджену електрику. Технічна вода, яка має 12-13 травня потрапити до приватного сектору Маріуполя, а також на перші поверхи вцілілих будинків може спричинити розлив нечистот.
Саме це може викликати спалах кишкових отруєнь, а також холери.
Через поганий стан каналізаційних споруд нечистоти потрапили в ріки та море в 2011 році. Влітку люди почали купатися в морі і ковтати брудну воду. Так розпочався спалах холери в Маріуполі. Декілька людей загинули. Декілька сотень захворілих вдалось врятувати.
Зараз ситуація набагато гірша за 2011 рік. Бо люди практично не мають змоги мити регулярно руки, а вода, яку вони вживають, не є питною.
Потрапляння нечистот у море та річки неминуче призведе до спалаху хвороб. Російські пропагандисти, вочевидь, вирішили діяти на упередження і пояснити це не обстрілами і руйнуванням інфраструктури, а теорією змов та «біолабораторіми».
Вчора пропагандистський телеканал «Звезда» повідомив, що в Маріуполі очікують зараження холерою через те, що ще одна «біолабораторія» розробляла інфекцію в Маріуполі.
«Мариуполь под украинским контролем использовался как региональный центр для сбора и паспортизации возбудителя холеры, - ось що каже «Звеза». - Отобранные штаммы направлялись в Центр общественного здоровья в Киеве, на который возложены функции по дальнейшей отправке биоматериалов в США.

Указанная деятельность проводилась с 2014 года, что подтверждается актами передачи штаммов».
Для маріупольців у зв’язку з цим важливо знати ось що:
ситуація з водою та непрацюючою каналізаційною системою неминуче призведе до потрапляння збудника холери та кишкової палички в море та ріки, тому купатися там – заборонено.
Ретельно кип’ятите все, що п’єте.
Евакуюйтесь, будь куди - це безпечніше, ніж залишатись в Маріуполі.