Російські окупанти бояться ЗСУ та масово бунтують проти наступу – перехоплення СБУ

Прямий

Служба безпеки України опублікувала розмову окупанта з рідними. Він заявив, що росіяни бояться йти у зіткнення з ЗСУ та бунтують.

За повідомленням СБУщоб хоч якось припинити масові бунти, Москва відправляє в Україну “досвідчених карателів”. Як, наприклад, генерала Мурадова, відомого своєю жорстокістю після командування об’єднаним угрупованням сил РФ у Сирії.

Зокрема, він влаштовує “показові суди”, але навіть це не змінює ситуацію.

“Ну, Мурадов приїхав, показовий суд влаштував. Бо ніхто не хотів їхати вперед далі… Ну, ротні не хотіли везти своїх хлопців на смерть. І самі хлопці не були готові. Він учора ротних роз’ї**в, показово там… роздів, вони всі з кишень повикладали, зв’язав їм руки… у ПАЗики посадили і відвезли”, – розповів батькові окупант.

Також попри такі показові виступи “відказників” все одно потім повертають додому.

СБУ попередила теракт у Запоріжжі: зловмисник замаскував вибухівку під милицю

СБУ повідомляє, що РФ офіційно не визнає, що солдати масово відмовляються воювати та називає їхню втечу “відпустками.

Як повідомляв “Прямий”, за даними РНБО, спецслужби РФ організовують теракти на своїй території, щоб консолідувати росіян у війні проти України.

Нагадаємо, 12 травня, близько 10:00 російські війська запустили крилату ракету по Запоріжжю.

24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.