У британській розвідці розповіли, чому окупанти не змогли домогтися успіху в Україні

Znaj.ua

У британській розвідці зробили нову заяву про некомпетентність російський військ. Не здатні захопити ключові міста.

Російська Федерація не може захопити ключові українські міста, і постійно зазнають поразки. Довелося вивести війська навіть з Харківської області.

Про це стало відомо завдяки даним від британської розвідки, які вони опублікували на офіційному акаунті Міністерства оборони в соціальній мережі Twitter.

До такого висновку експерти прийшли після того, як Збройні Сили України почали відкидати російські війська від Харкова ближче до кордонів. Відхід в британській розвідці оцінили як "визнання нездатності Росії захопити ключові українські міста, де очікувалося обмежений опір населення".

"Пріоритет операцій Росії на Донбасі зробив підрозділи, дислоковані в Харківській області, вразливими для мобільних і високомотивованих українських контратакуючих сил", — констатують в Міноборони Британії.

Це навіть незважаючи на те, що російські війська мали успіх в оточенні Харкова на початкових етапах війни. Зараз же вони почали виводити підрозділи з регіону, щоб поповнити свої сили на інших ділянках, де продовжують вести активні бойові дії.

"Після доукомплектування ці сили, ймовірно, будуть розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець" - продовжили в розвідці.

Багато окупантів відмовляються вступати в бої, так як знають, що з ЗСУ краще не мати справи. Тому вони намагаються покинути українські території і повернутися додому.