Окупанти не можуть повністю відновити боєздатність виведених з України підрозділів - ГУР МО

Znaj.ua

В українській розвідці розповіли про чергову поразку росіян. Не можуть відновити боєздатність.

Стало відомо про те, що Російська Федерація не здатна повноцінно відновити боєздатність виведених з України військових підрозділів.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Вони опублікували нові докази того, що окупанти зазнають поразки практично на всіх ділянках, на яких вони почали наступ.

Після того, як світова спільнота ввела економічні санкції проти рф, агресор відчув значний занепад військово-промислового комплексу.

Вони вже втратили під час війни в Україні значну частину військово-технічного потенціалу, і ті навіть змушені поставляти техніку і озброєння, які були випущені більше 50-60 років тому.

"Однак така ситуація не бентежить керівництво кремля, йому все одно скільки і на чому відправляти "гарматне м'ясо" в бій за майбутнє "русского мира". Завжди знайдеться те, що іржавіє десятиліттями на складах і не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу. Зі складів довгострокового зберігання техніку в більшості навіть не можуть доставити в підрозділи " - йдеться в повідомленні української розвідки.

Незважаючи на всі ці проблеми, які є в окупантській армії, військових змушують приймати і доповідати командування про повну укомплектованість, а також про забезпечення бойових частин.

Тепер проржавіле і гниле військово-технічне відлуння кремлівського "великого минулого" стає основою російського "справжнього", і зовсім скоро їм доведеться це визнати.